O firmie

Zakres działalności

Minol ZENNER Sp. z. o.o. należy do międzynarodowej grupy Minol Messtechnik, lidera w dziedzinie nowoczesnej techniki pomiarowej i indywidualnych rozliczeń zużycia mediów.

Minol ZENNER jako jedna z nielicznych firm rozliczeniowych jest również producentem urządzeń pomiarowych, a stałe inwestycje w rozwój produktów i innowacje umożliwiają zaoferowanie naszym Klientom najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie techniki pomiarowej i kompleksowych usług „z jednej ręki”.

 

Nasz asortyment :

 
rozliczanie kosztów zużycia energii cieplnej i wody  
 
podzielniki kosztów 
  wodomierze
 
liczniki ciepła
  legalizacja urządzeń
  systemy zdalnego odczytu danych

 

Naszym Klientom oferujemy:

  ▪  kompleksową ofertę w zakresie rozliczeń c.o.         
    indywidualne rozwiązania dostosowane do potrzeb Klienta
    dogodne warunki finansowania
    nowoczesne urządzenia
    niezawodny serwis
    szeroką ofertę uzupełniającą

 

Na rynku polskim firma obecna jest od roku 1991. Do końca roku 2005 firma działała pod nazwą Stein-Pol Sp. z o.o. Zmiana nazwy firmy na MINOL ma na celu rozpowszechnienie także w Polsce znanej na świecie marki. Z końcem roku 2005 nastąpiło przejęcie przez grupę MINOL firmy rozliczeniowej SKT-Skibatron oraz firmy ZENNER, wiodącego na świecie producenta wodomierzy i liczników ciepła, co przyczyniło się do wzmocnienia pozycji w Polsce i na świecie.


Centrala firmy znajduje się w centrum Polski, w Łodzi. W kraju posiadamy 6 oddziały - Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Sanok, Warszawa, Wałbrzych i rozbudowana sieć punktów serwisowych.

Dane teleadresowe