KORZYŚCI – PŁACISZ ZA SIEBIE

Cel rozliczania – płacisz za siebie

 

Mniejsze zużycie energii i wody, a co się z tym wiąże mniejsze opłaty za zużycie tych mediów jest indywidualnym dążeniem każdego najemcy i właściciela mieszkania. Jest to fakt nie podlegający żadnej dyskusji: nikt nie chce finansować zużycia wody czy energii przez rozrzutnego sąsiada płacąc ryczałtem, według  powierzchni czy liczby zameldowanych osób.

 

Tylko rozliczenie zgodne z faktycznym zużyciem jest sprawiedliwe. Korzyści z rozliczenia według zużycia odnoszą wszyscy, gdyż pomaga ono zapanować nad rosnącymi gwałtownie kosztami ubocznymi, bez względu na medium – olej, gaz, ogrzewanie z sieci, ciepłą wodę. Bez pomiaru zużycia zarówno energia, jak i woda marnują się. Rozwiązaniem jest tutaj indywidualne rozliczanie kosztów CO i CWU.

 

I my Państwu w takim indywidualnym rozliczeniu pomożemy. Jeżeli zdecydowaliście się na firmę Minol jako partnera w rozliczeniach nie musicie Państwo znać aktualnych rozporządzeń dotyczących kosztów ogrzewania ani norm technicznych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie rozliczeń zależnych od zużycia. Nasze wieloletnie doświadczenie i obszerna wiedza na temat rozliczeń stanowią dla Państwa gwarancję prawidłowego, zrozumiałego i terminowego rozliczenia.